KeymaTech: İçerikler
Anasayfa \ Hakkımızda Kısa
Keymateh Endüstriyel Sistemler

Firmamız;

KEYMAtech markası ile 2017 yılında sektöründe öncü olmak hedefiyle kurulmuş bir mühendislik firmasıdır. Ana konu olarak seri üretim yapan firmaların proseslerinde ihtiyaç duydukları, Takım tezgâhları ve aksamları, Makine otomasyon, 6 Eksen ve kartezyen robot sistemleri ile malzeme hareketleri, Test ekipmanları, Montaj makineleri ve presleri, Hata önleme ekipmanları, Isıl işlem ekipmanları, İşleme ve montaj fikstürleri Proses birleştirme ve geliştirme, Revizyon ve modernizasyon üzerine proje bazlı çalışılmaktadır.

Keymatech, makine imalatı için gerekli alt yapıyı oluşturan 7 kişilik mühendislik kadrosu, deneyimli mekanik ve otomasyon teknisyen kadrosu ile tasarımdan başlayarak, kaynak konstrüksiyon, imalat, montaj ve otomasyonunu ve satış sonrası servis hizmetlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Toplam çalışan sayısı 20-25 kişi bandında olmakla birlikte dönemsel olarak operasyon bazlı çalışmalarda 80 kişiyi bulmaktadır. 1.000 m² kapalı alanda kendi bünyesinde 2 adet CNC dik işleme merkezi, torna, yardımcı ekipmanlar, kaynak konstrüksiyon ekipmanları bulunmakla birlikte, bölgesindeki birçok firmadan, özellikle talaşlı imalat, lazer kesim ve bükme işlerinde hizmet almaktadır.

Eskişehir merkez fabrikamıza ek olarak 2023 yılından itibaren Gölcük/KOCAELİ lokasyonunda da irtibat ofisimiz ve imalat atölyemiz devreye alınarak, bölgede yer alan değerli firmalarımıza destek ve hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Seri üretim sektöründe 30 yılı aşkın süredir kazanılan tecrübeler ile yaklaşık 10 yıldır özellikle metal işleyen takım tezgahlarında çamurlaşan kesme ve soğutma sıvısının filtrasyonu üzerine farklı tasarım ve Ar-Ge çalışmaları yapılmakta olup, KEYMA firmasının kurulması ile tecrübe edilen ürünlerin hayata geçirilmesi sağlanmıştır.

Filtrasyon üretim projeleri ve otomasyon çözümleri ile hizmet vermekte olan güçlü ve dinamik kadromuz ile tecrübe ve bilgi birikimleri tek bir çatı altında toplayarak sektörümüze dinamizm getirmeyi, çağın gerekliliği olan teknolojiyi ve akıllı çözümleri birleştirerek farklılık yaratmayı hedeflemekteyiz.

Ülkemizin güçlü sektörlerinden birisi olan seri üretim yapan talaşlı imalat sektörünün ihtiyacı olan makinaların ve destekleyici yan ürünlerin neredeyse tamamı ithalata dayalıdır.

KEYMAtech; olarak yapmış olduğumuz ve geliştirmeye devam ettiğimiz Ar-Ge çalışmaları ve yerlileştirme projeleri kapsamında ortaya çıkarttığımız tümüyle firmamıza özgün marka tescilli ürünler ile bu sektörün iç piyasadaki ihtiyaçlarını ve yurt dışında filtrasyon üretim projeleri ve otomasyonlu çözümler konusunda güçlü bir pazar payı elde etmek ve sektöre katkıda bulunmak en büyük hedefimizdir.

Bunların haricinde yine Ar-Ge kapsamında;

Kesme ve soğutma sıvısı (Bor yağı) Filtrasyon Sistemleri (KTF Serisi), Parça tutucular (Gripper), Otomasyon döner tablaları, Otomatik geçişli hidrolik kaplin üniteleri (Autocoupler Unit) standart üretimi yapılan ürünler kapsamımızda olup versiyonlarının geliştirilmesine devam edilmektedir.

Bakım revizyon, modernizasyon çalışmaları, tezgâh, makine, tesis kurulum ve yer değiştirme projeleri de şirketimizin diğer bir faaliyet alanı dahilindedir.


Hakkımızda Kısa İle İlgili Resimler
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ: