Hakkımızda: Kurumsal Bilgiler
Anasayfa \ Hakkımızda
ŞİRKETİMİZ HAKKINDA KURUMSAL BİLGİLER

KEYMAtech markası ile 2017 yılında kurulmuş sektöründe öncü olmayı hedefleyen bir firmadır. Firmamız ana konu olarak takım tezgâhları ve aksamları, makine otomasyon, 6 eksen robot ve kartezyen robot sistemleri ile malzeme hareketleri, ısıl işlem ekipmanları, işleme fikstürleri üzerine bilgi ve tecrübelerimizin de katılması ile proje bazlı çalışmaktadır.

Takım tezgâhları sektöründe 20 yılı aşkın süredir kazanılan tecrübeler ile yaklaşık 10 yıldır özellikle metal işleyen takım tezgahlarında çamurlaşan kesme ve soğutma sıvısının (Bor Yağı) filtrasyonu üzerine tasarım ve denemeler ile Ar-Ge çalışmaları yapılmakta olup, KEYMA firmasının kurulması ile tecrübe edilen ürünlerin hayata geçirilmesi sağlanmıştır.

Filtrasyon üretim projeleri ve otomasyon çözümleri ile hizmet vermekte olan güçlü ve dinamik kadrosunun tecrübe ve bilgi birikimlerini tek bir çatı altında toplayarak sektörüne dinamizm getirmeyi, çağın gerekliliği olan teknolojiyi ve akıllı çözümleri birleştirerek farklılık yaratmayı hedeflemektedir.

Seri üretim yapan talaşlı imalat sektörü ülkemizin güçlü sektörlerinden birisi olup buna karşın, sektörün ihtiyacı olan makinaların ve destekleyici yan ürünlerin neredeyse tümü ithalata dayalıdır.

Firmamızın yapmış olduğu ve yapmaya devam ettiği Ar-Ge çalışmaları ve yerlileştirme projeleri kapsamında ortaya çıkarttığı tümüyle firmamıza özgün marka tescilli ürünleri ile bu sektörün iç piyasadaki ihtiyaçlarını ve yurt dışında filtrasyon üretim projeleri ve otomasyonlu çözümler konusunda güçlü bir pazar payı elde etmek ve sektöre katkıda bulunmak en büyük hedefimizdir.

Bunların haricinde Ar-Ge kapsamında;

Kesme ve soğutma sıvısı (Bor yağı) Filtrasyon Sistemi (KTF Serisi), Parça Tutucular (Gripper), Otomasyon Döner Tablaları, Otomatik Geçişli Hidrolik Kaplin Üniteleri (Autocoupler Unit) standart üretimi yapılan ürünler kapsamımızda olup versiyonlarının geliştirilmesine devam edilmektedir.

Bakım revizyon, modernizasyon çalışmaları, tezgah, makine, tesis kurulum ve yer değiştirme projeleri de şirketimizin diğer bir faaliyet alanı dahilindedir.


Vizyonumuz

KEYMA talaşlı imalat takım tezgahları kesme sıvısı filtrasyon sistemleri sektöründe yeni olmasına karşın, konusunda tecrübeli ve yaratıcı AR-GE kadrosuyla müşterinin talebine en hızlı ve etkin çözümü sunmayı amaçlar.

Mevcut üretim kapsamındaki ekipmanları, müşteri talebine, teknolojiye bağlı, sürekli geliştirme politikası ile yorumlayıp alternatif akıllı çözümler sunar.

Misyonumuz

Müşterinin talebine hızlı, güvenilir ve teknoljik Filtrasyon çözümler sunarak sektöründeki pazarda önemli bir paya sahip olmak.

Ülkemizde yerli üretim bilincini arttırıp yabancı firmalarla olan rekabet gücünü arttırmaktır.

Kalite Politikamız

Makina sektöründe çalışan bir firma olarak; gelişmiş teknolojiyi kullanıp zamanında, kaliteli üretim yaparak müşteri memnuniyetini sağlamak, yürürlükte olan mevzuata, ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretim yapmak, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek kalite politikamızdır.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ: